Close

Як розпізнати недобросовісну заправку лазерного картриджа

Кожен раз, коли у вас закінчується картридж, і ви викликаєте майстра по заправці або несете картридж в майстерню, ви навряд чи замислюєтеся про те, що заправка картриджа має свою технологію, яка повинна виконуватися неухильно. Адже в цей момент вас більше цікавить якнайшвидший кінцевий результат, тобто щоб ваш принтер швидше знову почав друкувати. Можливо, після прочитання цієї статті ви почнете більш серйозно і вибірково ставитися до процесу заправки картриджа, вибору майстра або майстерні.

Почнемо з того, що потрібно зрозуміти, що таке лазерний картридж і з чого саме він складається.

Лазерний картридж – це витратний матеріал для лазерного принтера, що включає в себе всі необхідні елементи для перенесення зображення на папір, поміщені в пластиковий корпус.

Елементи лазерного картриджа:

Фотобарабан (фотовал) – елемент, який переносить зображення на папір.
Вал заряду (ПЛР) – його функція в тому, щоб заряджати фотовал негативним зарядом.
Ракель – знімає відпрацьований тонер з фотовала.
Бункер для відпрацювання – в ньому накопичується відпрацьований тонер.
Лезо очищення – сальник, який не дає тонеру просипатись з бункера для відпрацювання.
Магнітний вал – притягує до себе тонер і переносить його на фотовал.
Дозувальне лезо – відміряє потрібну кількість тонера і подає його на магнітний вал.
Лезо підбору – сальник, який затримує тонер від спросипання з-під магнітного вала.
Бункер для тонера – місце, де безпосередньо знаходиться тонер вашого картриджа.

А тепер увага! При якісній заправці картриджа майстер повинен повністю розбирати ваш картридж і очищати кожен його елемент (для цього використовуються промислові пилососи, спеціальні розчини та рідини, а також суха чистка).

Цим самим важливим правилом більшість майстрів і майстерень грубо нехтують (особливо небезпечні «виїзні майстри», які в дуже і дуже рідкісних випадках виконують цю процедуру).

Пропускаючи процес повного розбирання і чищення картриджа, просто засинаючи тонер в бункер, недобросовісний і непрофесійний майстер завдає колосальної шкоди вашому картриджу, а в недалекому майбутньому, і вашому бюджету. Адже працюючи без очищення, з переповненим бункером відпрацювання, все елементи картриджа зношуються в десятки разів швидше ніж при якісній заправці. Звичайно, існує поняття природного зносу будь-якої деталі картриджа, і періодично вони все одно підлягають заміні. Але ж є різниця, платити за нові запчастини раз в 5-6 заправок, або мало не кожен раз!

Ще хочеться зупинитися на такому моменті, як тестування вашого картриджа. Кожен заправлений картридж повинен бути відразу протестований майстром, щоб переконатися в його найкращій якості друку і відсутності проблем із запчастинами. Тестовий відбиток повинен бути наданий вам, щоб ви відразу могли оцінити відповідність якості друку бажаного.

На жаль, в наш час, така зразкова і якісна заправка картриджа, що дозволяє реально заощадити на експлуатації його в подальшому, дає прекрасну якість друку, дуже і дуже велика рідкість! Нас це дивує, адже хорошого, справжнього і професійного майстра на те щоб розібрати, почистити, заправити, зібрати, протестувати і упакувати картридж потрібно не більше 10-15 хвилин !!!

Саме такі майстри працюють у нас – в «ITComplex»!

Ми гарантуємо, що звернувшись до нас, ви отримаєте найякіснішу заправку картриджа, з дотриманням всіх етапів і процедур. І ви завжди можете самі переконатися, що ми робимо все саме так, як годиться!

Дізнатися вартість заправки можна в розділі «Заправка картриджів», а також у менеджера за телефонами (044)221-88-47 та (050)218-41-81.