Close

Як обнулити картридж Canon після заправки

Скидання рівня чорнила в картриджах Canon – необхідна процедура після їх заправки.

Якщо не обнулити картридж Canon, він буде позначений комп’ютером як порожній, що призведе до повного блокування принтера. Не важко здогадатися, що даний “фокус” був вигадан виробником з метою збільшення продажів оригінальних картриджів за рахунок необізнаних в даному питанні користувачів. Адже покупка картриджа обійдеться набагато дорожче, ніж заправка.

Звичайно, це не означає, що ваш картридж буде служити вічно, адже за задумом виробника – все картриджі одноразові. Але все ж, практика показує, що оригінальні картриджі Canon без проблем піддаються заправці 3-10 разів.

Прийнято вважати, що загально відома програма «Лічильник сторінок» визначає, чи знаходиться новий картридж в принтері. Насправді ця система підраховує кількість надрукованих вами сторінок, а ось даними про стан картриджів всередині картриджа не володіє. Тому, якщо програма після виконання певного обсягу друку сповістить про низький рівень чорнила, це зовсім не означає, що запас повністю вичерпаний. Після першої заправки стежити за спустошенням картриджа потрібно по якісті друку, а не за інформацією лічильника сторінок в принтері. Часто принтер і на повний картридж може написати, що він порожній. Просто лічильник закінчився, і принтер відмовляється друкувати дальше. Ця проблема вирішується за рахунок відключення функції визначення запасу чорнила, коли принтер «лається» на картридж.

Отже, які Ваші дії з відключення функції визначення запасу чорнила, якщо на екрані з’явилося повідомлення з текстом «Чорнила зазначеного нижче кольори закінчилися»:

на екрані комп’ютера ви побачите повідомлення такого типу

Потрібно натиснути і утримувати клавішу Стоп / Скидання вона ж Stop / Reset на панелі принтера (секунд 5-10).

Так виглядає кнопка скидання

Після утримання кнопки протягом 5 секунд спрацює відключення, яке дозволить продовжити друк з уже заправленим заново картриджем.

При цьому слід пам’ятати, що дану дію слід виконувати для кожного перезаправленого картриджа. Якщо ви є власником принтера з роздільними чорнильницями (коли кожен колір знаходиться в окремому картриджі), то вам доведеться кілька разів поспіль відповісти на питання комп’ютера, з’являються на екрані, натисканням кнопки «ТАК», яка висвітиться на екрані.

Принтер на чорнильницях дає таке повідомлення на екрані.

Після підтвердження команд необхідно буде натиснути кнопку «Стоп / скидання», яка з’явиться на екрані. Утримувати натиснуту кнопку необхідно протягом 10 секунд. Процедура скасування стеження повинна бути проведена для кожного окремого картриджа.