Close

Струменеві принтери від HP зайняли лідерські позиції у 2020 році

Ми не раз розповідали про струменеві принтери від HP. Протягом останнього року виробник активно розширює лінійки домашніх пристроїв для бюджетного друку. В умовах пандемії такі принтери і МФУ користувалися попитом, завдяки простій схемі управління і мінімальній собівартості відбитку. Стало відомо, що розробники не дарма вдосконалювали існуючи лінійки пристроїв від HP – на індійському ринку бренд зайняв лідируючу позицію в сегменті струменевих ДП.

Якщо говорити по індійському ринку периферійних пристроїв, то техніка від НР зайняла 40,2% від загального обсягу товарів. При цьому її популярність зросла на 22,1% тільки за 2020 рік. Левову частку проданої техніки зайняли саме струменеві ДП. У сегменті останніх частка моделей від НР склала 33,8%, за 2020 рік цей показник виріс на 51,7%. За словами аналітиків, домогтися успіху виробнику допомогло рішення проблем з логістикою і схемою поставок в цілому.

Яка ситуація з лазерною технікою?

З огляду на пандемію, ринок лазерної техніки скоротився на 28,5%. Аналітики серед причин називають популярність таких моделей в офісах. Більшість офісів в 2020 році переважно призупинили свою роботу, забезпечивши співробітникам віддалений формат взаємодії. У свою чергу, попит на лазерні принтери впав. З огляду на те, що в 2021 році прогнозується поступове повернення до звичного режиму роботи, очікується зростання продаж лазерних моделей. Останню вибирають для оперативного та бюджетного монохромного друку, який особливо актуальний при роботі з великими обсягами офісної документації.

При цьому ситуація в останньому кварталі 2020 року стала налагоджуватися. Аналітики ринку стверджують, що попит зріс в першу чергу завдяки невеликим компаніям. Більшість великих корпорацій продовжують роботу у віддаленому форматі, що нівелює необхідність закуповувати нову лазерну техніку або витратні матеріали до вже наявних пристроїв.

Також варто відзначити зростаючий попит на БФП з вбудованими СНПЧ. Обмежені внаслідок пандемії виробничі потужності навіть привели до того, що попит користувачів на багатофункціональні моделі не був задоволений повною мірою.

Якщо Вам потрібно підібрати, налаштувати чи придбати струменевий принтер, то спеціалісти нашого сервісу ITComplex будуть завжди раді вам допомогти.