Close

Що робити, якщо Samsung SCX-3200 не друкує і горить червоний індикатор?

Коли загорається індикатор стану червоним кольором, Samsung SCX-3200 перестає працювати за цілою низкою причин :

  • заблокований лічильник відбитків;
  • картридж встановлено неправильно або закінчився тонер (мерехтіння червоної лампочки);
  • відкрита кришка;
  • відсутність в лотку паперу або знос гумового протектора на ролику захоплення;
  • софтова помилка;
  • несправність механізмів принтера.

Кожну з перерахованих вище проблем ми розглянемо в подробицях. Але якщо причина несправності буде полягати в пошкодженні внутрішніх деталей Samsung SCX-3200 , тоді без звернення до сервісного центру ITComplex не обійтися. 

Блокування лічильника відбитків

Сумісний з принтером Samsung SCX-3200 картридж MLT-D104S виробник укомплектував захисним чіпом. Він веде підрахунок роздрукованих сторінок. Після кожної заправки тонером мікросхему слід міняти, щоб уникнути блокування лічильника.

Альтернативний варіант обнуління – [замовити одноразову прошивку] . Або все зробити самому:

  • перепрограмувати чіп, використовуючи програматор;
  • замінити чіп на новий;
  • прошити принтер.

Якщо у вас прошитий апарат, кожні 1 500 сторінок друк буде припинятися, а індикатор – горіти червоним кольором. У таких випадках скидайте лічильник програмним способом, як показано на відео https://youtu.be/uSz0v9ohr0I.

Неправильно встановлений картридж

Дана несправність актуальна тільки для тих користувачів, які в дійсності неправильно встановили картридж або неякісно зібрали расходник після заправки тонером.

Ви робили заправку MLT-D104S своїми руками? Розберіть комплект, перевірте цілісність його корпуса, а також наявність струмопровідного мастила на контактах!

Закінчується тонер (мерехтіння червоної лампочки)

Мерехтіння індикатора, а не постійне світіння, говорить про те, що тонер скоро закінчиться. Якщо фарби цілком достатньо, потрібно замінити чіп або прошити принтер модифікованим ПО.

Відкрита кришка принтера або проблеми з папером

Насправді всі кришки у Samsung SCX-3200 можуть бути закриті. Просто відкрийте і закрийте їх знову. Можливо фіксуючий механізм дав збій або вийшов з ладу повністю.

Заклали папір в лоток, а проблема з папером все ще актуальна? 

Вийміть картридж, а потім зніміть ролик захоплення, щоб поставити нову гумову прокладку. Коли на ній стирається протектор, пристрій перестає захоплювати сторінки, вважаючи, що лоток порожній.

Софтова помилка

Несправність програмного забезпечення із завидною частотою відбувається як з боку принтера, так і персонального комп’ютера.

Для початку поновіть драйвери, проведіть діагностику апарату за допомогою офіційних утиліт Smart Panel або Printer Diagnostics.

Також перевірте відповідність обраних портів у Windows. Увійдіть до Панель управління – Принтери і Факси Samsung SCX-3200 – Властивості – Порти.

Апаратна помилка

На жаль, можливі пошкодження принтера ми розглядати не будемо. 

Відсутність досвіду у користувачів, які спробують самі здійснити ремонт, неодмінно призведе до погіршення ситуації. Якщо все раніше перераховані способи не допомогли відновити друк, зверніться за допомогою до професіоналів. 

Потрібна кваліфікована допомога? Довіртеся майстрам сервісного центру ITComplex