Close

Профілактика (чистка) ноутбука

Пожалій цифрового друга, дай можливість легко дихати!

fireНе секрет, що однією з найсерйозніших проблем будь-якої електронної техніки є недостатнє охолодження, а інакше кажучи – перегрівання її процесора. Найчастіше ця проблема виникає в ноутбуках.

Особливості його конструкції передбачають наявність постійного активного охолодження. Але потрапляння в його внутрішні компоненти мікрочастинок пилу з повітрям призводять до того, що вентиляційні отвори з часом засмічуються, і через це тепловіддача різко зменшується. Подібне забруднення призводить до перегрівання електронних компонентів (процесора, відеокарти), що тягне за собою різке скорочення терміну їх експлуатації або повного виходу з ладу вашого помічника.

Що б уникнути подібної неприємності, рекомендується проводити профілактику. Як свідчить практика, якщо регулярно виконувати профілактичну чистку техніки у фахівців нашої компанії, можна забезпечити безвідмовну роботу свого ноута і значно продовжити термін його служби.

Особливо важливо проводити процедуру профілактики для техніки, у якій вже закінчився гарантійний термін встановлений виробником.

В силу відсутності у звичайного користувача необхідного досвіду і спеціального обладнання, велика ймовірність поломки пристрою, тому самостійно розбирати ноутбук не рекомендується. Профілактичну чистку системи охолодження довіряйте тільки співробітникам сервісного центру.