Close

Особливості мобільного друку

За останні роки виробники друкуючих апаратів подбали про зручність і варіативності їх управління. Що дало нам можливість друкувати віддалено через планшети, смартфони та інші портативні гаджети. З такими інноваціями, як NFC, Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Google Cloud Print це стало просто, швидко і ефективно. Ми зібрали для вас в одному місці всі доступні способи так званого друку на ходу, щоб познайомити з їх можливостями.

AirPrint

Протокол для взаємодії з будь-якими гаджетами Apple (iPhone, iPad, MacBook і ін.) Не потребує встановлення додаткових драйверів. Передає завдання за допомогою звичайної мережі Wi-Fi. Функція Direct, яка присутня практично на всіх сучасних бездротових ДП (друкуючих пристроях), дозволяє робити це без проміжного підключення до маршрутизатора, що дає можливість відправляти файли з будь-якого місця світу, де є вихід в Мережу.

Google Cloud Print

Цей зручний web-сервіс стане посередником між телефоном і оргтехнікою, дозволить друкувати звідки завгодно, поки ви на зв’язку з Інтернетом. Технологія доступна кожному ДП з підтримкою хмарних служб. Вона перетворить принтер в звичайний інтернет-пристрій, здатний обмінюватися даними з іншими пристроями, підключеними до Мережі.

HP ePrint

Фірмова програма забезпечує передачу файлів в роботу по електронній пошті. Досить прикріпити документ до електронного листа і відправити його на унікальний e-mail принтера. Апарат відразу обробить відправлення і виконає завдання.

Acer Print

Ще один фірмовий сервіс для дистанційного керування з пристроїв Acer. Після сканування бездротової мережі додаток знаходить відповідний ДП і відображає його на моніторі. Після цього можна виводити відбитки з більшості додатків смартфона.

Near Field Communication

NFC забезпечує швидкий бездротовий зв’язок на невеликій відстані. Щоб передати ДП завдання, досить доторкнутися до нього телефоном або провести гаджет біля корпусу. Пристрої обміняються NFC-тегом, в результаті чого документ переміститься з одного апарату на інший. Це найпростіша і універсальна технологія, що дозволяє не тільки роздруковувати, а й оплачувати рахунки або розраховуватися за покупки.

Немає ніяких сумнівів, що технічний прогрес незабаром запропонує нам інші, ще більш могутні інновації для бездротового мобільного друку. Але і тих, що вже є, цілком вистачає для комфортної взаємодії з принтером.