Close

Бюджетне БФП Epson Workforce WF-2830 і його можливості

Для офісного друку часто вибирають модель WF-2830 з лінійки Workforce від Epson. Вона проста в експлуатації, а також виконує функції принтера, сканера, копіра і факсу. В БФП реалізована струменева технологія, яку забезпечує п’єзоелектрична друкуюча голівка. Завдяки останній, ви отримуєте реалістичні відбитки з роздільною здатністю в 5760×1440 точок. При цьому пристрій розрахован на використання всього чотирьох кольорів чорнила з базової палітри.

Економію на витратних матеріалах забезпечує СНПЧ в комплекті. Вона позбавляє вас від необхідності витрачати гроші на оригінальні картриджі, які мають більш високу вартість. Крім того, проводити заправку можна навіть під час друку – це легко зробити самостійно без необхідності звертатися до фахівців. Також в комплекті йде фоточорнило, його універсальний склад підійде для роботи з кольоровими фото і чорно-білими текстовими документами. Будь-який пристрій можна також доповнити безконтактною СНПЧ – з нею чорнило при заправці не проллються на руки або в корпус принтера.

Технічні можливості моделі WF-2830

  • Розрахована на створення до 1500 відбитків на місяць із середнім показником заливки.
  • Передбачає управління по Wi-Fi – для цього потрібно завантажити додаток від Epson, а потім підключитися до пристрою з планшета або смартфона.
  • З огляду на розмір мінімальної краплі в три піколітра, ви можете заправляти систему безперебійної подачі фарби також пігментним або сублімаційним чорнилом.
  • Можливо кольорове копіювання файлів і автоматична подача до 30 аркушів паперу на сканування.
  • Перенесення відбитків на папір без полів особливо зручне, коли ви працюєте з фотографіями, ілюстраціями, різними видами графіки.

На фасаді пристрою встановлено ЖК-дисплей – використовуйте його для автономного управління БФП без підключення до комп’ютера. Також ви можете придбати модель з бесчіповою прошивкою. Остання дозволяє безперешкодно використовувати сумісні витратні матеріали. Також вам не доведеться витрачати час на обнулення системи або заміну чіпів.

Вибирайте БФП WF-2830 для офісного друку невеликими тиражами. Зверніть увагу, що пристрій видає до 10 чорно-білих або 5 кольорових сторінок в хвилину при базовому режимі друку.

Звертайтеся до спеціалістів сервісного центру ITComplex! Ми допоможемо підібрати, доставити, настроїти й обслуговувати ваш майбутній БФП.